Bukolský Antonín (Praha 1899)
Ženský akt s lebkou, signováno vpravo dole Bukolský, olej/plátno, 73 x 62,5 cm, poškozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Bukolský Antonín (Praha 1899)
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |